ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Рядкото заболяване се проявява веднага след раждането
Бактериите не получават шанс да развият резистентност
Какво е разумно да очакваме от тях?
Плевралният излив може да е причина за задух

Какво мислите за йонната детоксикация?

Клюки, слухове, мнения и всичко останало.

Модератори: админ, консултанти, Приятели

a.petkova89

Какво мислите за йонната детоксикация?

Мнение от a.petkova89 » 30 авг 2010 15:01

Здравейте,

Приятелка ме посъветва да си купе този уред - http://www.aquamagics.eu/. Какво бихте казали Вие за него, вярвате ли в способностите му? Тя е много доволна от него, но аз искам да чуя и други мнения.
Благодаря предварително

sara781

Re: Какво мислите за йонната детоксикация?

Мнение от sara781 » 30 авг 2010 15:29

По принцип съм "за" йонната детоксикация. и аз мисля да си взема някакъв подобен уред, само, че на друга фирма. Чувам доста дибри отзвуци за тези уреди. Първо обаче мисля да отида на процедури някъде където има физиотерапия, спа и други подобни, за да видя как действа и тогава да си го взема, все пак личния опит си е друго :roll:

a.petkova89

Мнение от a.petkova89 » 31 авг 2010 08:40

A kude ima takiva spa centrove? Tova e strahotna ideq :)

MILENA_77

Мнение от MILENA_77 » 02 сеп 2010 12:13

Хайде някой да сподели дали си е правил и аз четох много за нея!!!!!!!!!!!!!

AtanasBelchev

Мнение от AtanasBelchev » 29 сеп 2010 15:09

Здрасти.
Аз съм нов по тия форуми, но поради причината че си имах сериозен проблем - обиколих къде що има форум и сондирах мнение. Ако не ви отегчавам ще ви разкажа моя опит с тези уреди. Преди известно време сестра ми се върна от Босна и си донесе такъв уред за детоксикация. Естествено - беше щур фурор - особено за родителите ми - които се надяваха че на мига ще се отърват от всичките си болести. Е, - не стана така. Ако и вие очаквате нещо подобно - забравете. Нема как да стане - иска маса години за да се случи това. Аз обаче имам няколко проблема - но по важното е че от кръвното ми образува нерви - не защото не мога да си го оправям с медикаменти , а защото порфесията ми е такава, че ако се установи че имам високо кръвно - на мога ще изхвърча. И така направих си няколко процедури - ефекта беше повече от уникален. Честно казано - не го очаквах. Имах страхотно повлияване и върху кожните си проблеми. Сестра ми обаче живее в Плевен и както сами разбирате - мен ми е адски неудобно да прехвърчам на седмицата по два пъти при нея. Ето защо реших да си купя такова уредче. Разгледах цифрата сайтове и информация и си отделих няколко. Така открих и сайта на фирмата от Пловдив - http://www.aquamagics.com - Господ здраве да им дава. В началото здраво ги наплюх щото цената на техното уредче беше почти три пъти по ниска от тази на която го е взела сестра ми. Говорих с тех по телефона и явно малко съм станал досаден - щото накрая те ме отсвириха. Естествено аз ги наплюх по форумите, както си знаем, щото си помислих че са поредните ментарджии. Оказа се обаче че позната на съпругата ми, която държи фризьорски салон си е купила техен уред и има маса доволни клиенти. Понеже съм си тома - неверник - отидох при нея и си спретнах 2 процедурки за три дни както си му е реда. Ефекта беше същия както при сестра ми. Тогава срам не срам се обадих пак и без да си казвам че сигурно съм им изгонил маса клиенти - разпитах как мога да си взема уред, какви са горанциите и куп други неща - аз пари трудно давам - па ако ще и да е златен уреда. Оказа се обаче че фирмата е точна. Те правят всяка седмица демонстрации в София и ми предложиха или да ми изпратят уреда с наложен платеж - или като идват в София да ми го донесат и да ми направят лично демонстрация. Уреда е запечатан и го разпечатаха пред мен. Пуснахме го, тествахме го и така - ето ме обзаведен с нова китайска приодбивка. Естествено хората са си намерили решение да не купуват директо от китай - ами си имат Японски посредник. Затова техните уреди отговарят на некви изисквания - дето така и не ги разбрах. Факт обаче са две неща. 1. Уреда работи перфектно и аз съм живия пример за това. Който иска нека ми пише - мога да направя абсолютно безплатна порцедура и ще си говорим после. 2. тези хора са направили идеалното ръководство на български. То си е цяла книжка - за това как да се ползва уредчето, какво може да се очаква, какви са забраните и куп други полезни неща - дето нийде другаде не ги видях. Нещо повече - в трите фирми с които се свързах - ми хвърлиха по едно ръководство на Английско - китайски. С две думи оправяй се. И така сега се чувствам малко гузен, но пък съм готов да демонстрирам на всеки който има желание. На който реши да се обади и дойде - ще покажа снимки и сам ще прецени дали казвам истината. Вече се научих и не е коректно да плюя срещу другите - но ако искате да сте сигурни - свържете се стая фирма и ще прецените сами. Казва се Aquamagics.
Тук оставих линк и мой администратора да ме бастиса, но ако съдействате - направете цяла статия. Готов съм да пиша - ще поместя и лични снимки, за да се види за кво иде реч. Убеден съм че има хиляди хора акто мен - които или не са наясно или нямат информация за това че могат да си помогнат много лесно - без да са абонирани за цял живот към определени лекарства. Поканете хората да разкажат и смятам че много като мен ще имат полза.
Айде със здрави и поздрави от бат Наско

AtanasBelchev

Мнение от AtanasBelchev » 29 сеп 2010 15:31

Сори ама явно съм объркал сайта - истинския сайт е http://www.aquamagics.eu/. Добре че булката ми наднича зад врата и подсказва иначе щях да си го оставя както си беше.
Айде до скоро

Dodo65

Мнение от Dodo65 » 06 сеп 2013 20:07

Здравейте!

Наистина е важно да имаш избор от качествени специалисти , модерна техника и методи.

http://zdravencatalog.com/

Lisa2361

Мнение от Lisa2361 » 11 апр 2016 09:11

Хапчета за прочистване на организма от токсини - http://buyuntoxin.bg Лично съм го ползвала и много ми помогна.

Отговори

Върни се в “Любопитни факти и общи приказки”