Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Взаимоотношенията в работата също влияят на продължителността ...
Използването на презерватив е най-сигурният начин за защита
Вирусът на Испанския грип наподобява съвремения вирус на птичи...
реклама

Връзка с Д-р Бончо Бонев Невролог и Психотерапевт

Болници, клиники, лекари - вашите мнения и съвети

Модератори: админ, консултанти, Приятели

Връзка с Д-р Бончо Бонев Невролог и Психотерапевт

Мнениеот hri_iv » 09 Сеп 2008 18:22

Някой знае ли кординатите на д-р Бончо Бонев разбрах за него че е един много добър невролог и психотерапевт.Някой посещавал ли го е?Благодаря предварително.
hri_iv

Re: Връзка с Д-р Бончо Бонев Невролог и Психотерапевт

Мнениеот Акупунктурист » 19 Сеп 2008 18:21

Познавам го:
8373349 е за кабинета му.
Иглотерапевт и Фитотерапевт
Акупунктурист

Мнениеот r_e_n_k_o » 01 Окт 2008 10:12

имате ли някаква друга информация за този лекар, например e-mail или нещо такова? в София ли работи?
r_e_n_k_o

Мнениеот staniii » 29 Ное 2008 14:32

За съжаление,рекламата за д-р Бончо Бонев не отговаря на истината.Дали е добър лекар не може дори и да се предположи ,ако се прави заключение от така наречената му "клиника".Въпросната представлявя мизерен апартамент на висок етаж в кв.Надежда,с много подозрителна или никаква хигиена-една стая,която може би е и спалня,мръсен чаршаф,китеници,мръсни чехли/понеже трябва да се събуете/,мънкащ доктор и като бонус-постоянното присъствие на съпругата му по време на преглед.........Уви,съжалявам за платените 30 лева/първоначално ми поиска 40 ,но после май го досрамя/,дори не му стана много ясно какъв ми е проблемът,независимо от огромната медицинска документация ,с която разполагам.Добре,че приятели впоследствие ми подсказаха за клиника "Кортекс" на ул.Здраве 1,където наистина има цял екип от професионалисти -невролози и модерна техника.А на д-р Бонев ,да е жив и здрав ,май му е време да напусне бизнеса ,да ползва апартаменчето си само за битови нужди и да не подвежда и лъже пациентите/всички търсим лекар наистима с проблеми и надежда/.Рекламата за клиниката и техническото му обзавеждане е заблуждаваща и крайно некоректна.
staniii

pomo6t

Мнениеот sladkatakati » 24 Фев 2010 18:31

здравейте казвам се Екатерина и съм на 21
преди 3 години ми поставиха диагнозата азва на дванадесетопръстника.Искам да попитам това проблем ли ще бъде при евентуална бременност.Или ще създаде ли броблем тази язва за да забременея.Може ли да навреди на бебето.
Благодаря ви предварително
sladkatakati

Назад към Търся лекар