ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Риби в депресия помагат за разработване на антидепресанти
Мнението е на експерти по въпросите на грипа
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Може ли един размер да пасне на всички мъже?

Избухливост!

Болници, клиники, лекари - вашите мнения и съвети

Модератори: админ, консултанти, Приятели

avasilew

Избухливост!

Мнение от avasilew » 10 сеп 2017 21:15

Здравейте казвам се Александър и съм на 28г. от София. Проблема е следния, прекалено съм агресивен и избухлив, както се казва паля от 1/4 ... бихте ли ме посъветвали какво да правя?
- добър психолог
или
- някакъв вид медитация
или
- подлагане на хипноза

п.с.
... не се издържа вече

Forum admin

Re: Избухливост!

Мнение от Forum admin » 11 сеп 2017 10:18

Здравейте,

Сам сте стигнал до извода, че имате нужда от помощ, което от своя страна означава, че половината проблем Ви е решен.
Вариантът с психо-терапевт е най-удачен, но трудно можете да намерите в БГ - просто нямаме толкова специалисти.
Вариант с йога също има според мен. Реално философията на йога допуска вътрешна борба с агресията и медитация, за която Вие също смятате, че ще е от полза. Относно хипноза - не съм запознат кой и как точно предлага подобен тип терапия и до какви резултати води.

Можете и сам да започнете да се контролирате. Звучи банално, но ако започнете след всяка ситуация, която би породила поведението, с което искате да се преборите, да броите до 10 - това е абсолютен стандарт в психо-терапията. И най-важното - действа.
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

д-р Ал. Игнатова

Re: Избухливост!

Мнение от д-р Ал. Игнатова » 18 сеп 2017 20:01

Здравейте!
С направление от личен лекар може да отидете на преглед при психиатър - например в Александровска болница или където ви е удобно. Специалист ще прецени на какво се дължи агресията и ще Ви насочи за терапия, включително с психолог там и тн.
Поздрави!

Отговори

Върни се в “Търся лекар”