ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Откри френски научен екип
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...
Може ли един размер да пасне на всички мъже?
Превантивното средство е почти готово за пускане на пазара

Моля за помощ или за добър Гастроентеролог !

Болници, клиники, лекари - вашите мнения и съвети

Модератори: админ, консултанти, Приятели

Kedon

Моля за помощ или за добър Гастроентеролог !

Мнение от Kedon » 08 юни 2017 23:01

Здравейте на всички ! Ще се радвам ако някой ми помогне .
А ето я и моята история ...Оперираха майка ми в Плевен в новата клиника "Сърце и мозък" смениха и клапата на сърцето и 3 байпаса,(трябваше да и сложат и пейсмейкър понеже беше с нисък пулс 30 но след операцията всичко се нормализира и нямаше нужда от кардио стимулатора тъй като пулса и се повиши до 70) изписаха я уж без усложнения (като изключим че в последствие видях че е била с нисък хемоглобин 72).Взех я при мен във Велико Търново да се грижа за нея,стриктно и давах да приема всички лекарства предписани от лекарите в Плевен,мина една седмица от както я изписаха тя беше непрекъснато с разстройство.На другият ден трябваше да идем на профилактичен преглед в Плевен от там изкараха перфектни резултати което беше пълна глупост според лекарите в Вт или са разменили резултатите което било малко вероятно или са и взели кръв от вече съсирена такава понеже нямаше здраво място по ръцете си и целите и ръце бяха в хематоми .Та ..след профилактичният преглед лекарката от Плевен каза
да и дам вечерта една половинка Синтром,на сутринта имаше кръв в изпражненият. Закарах я в частната клиника в ВТ там хората направиха всичко възможно но така и не успяха да спрат кървенето,първо решиха че разрежда много бързо кръвта от Синтрома ,после решиха че има друг проблем и я закараха на гастроентеролог правиха и гастроскопия и нищо.Всичко било наред..а кървенето с изпражненията не спира или пък спира за 2 дни и после отново.Та накрая я закараха в София в УМБАЛ Света Анна,отново гастроскопия и отново нищо.Вчера са и намерили вода около белият дроб,днес са направили необходимото и са източили водата .Казаха че утре ще и направят колоноскопия защото най вероятно имала проблем по червата или дебелото черво.Ако някой от тук може да ми помогне с нещо да ме посъветва към кой лекар да се обърна...защото започва да ми намирисва че ще я изпишат така а аз какво да я правя като тя постоянно губи кръв...Моля Ви помагайте не искам да изгубя мамчето не искам да обидя никой лекар но ....ми е интересно защо досега не са я направили тази колоноскопия а и ровят в корема като виждат че проблема не е там....Всички казват че сърдечната операция е ок но аз започвам да си мисля че в Плевен са оплескали нещо и сега ги прикриват.

Kedon

Re: Моля за помощ или за добър Гастроентеролог !

Мнение от Kedon » 09 юни 2017 21:58

Здравейте отново ! След колоноскопия лекарите са намерили туморно образувание в дебелото черво,казаха че трябва да се махне но операцията е много рискова все пак един лекар се нави да я направи.Дали взех правилното решение,не знам ? :?:

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 20 юни 2017 08:34

Биопсия взели ли са от тумора?
Цитирайте ми заключението от колоноскопията.

Kedon

Мнение от Kedon » 01 юли 2017 17:25

Д-р Цончев операцията мина успешно,оказа се някаква кистичка,не е рак,както си мислеха първоначално.Епикризата не е готова след около 1 седмица ще ми я пратят и ще ви напиша дословно какво пише вътре.Сега имам друг проблем майка ми се възстановява ,но ме притеснява че хапва 5-6 пъти на ден но ходи до тоалетна по голяма нужда сигурно по 20 пъти на ден,което ми се струва не нормално ? Вие как мислите ?

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 04 юли 2017 20:03

Каква е консистенцията?

Kedon

Мнение от Kedon » 08 юли 2017 11:31

Ами нещо средно между твърдо и разстройство,сега започна да пие Салофалк 500 мг и вече ходи значително по рядко то тоалетна около 5-7 пъти на ден

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 09 юли 2017 20:38

Това не елека операция, така че ще трябваизвестно времедокато се възстанови чревния пасаж... Според мен трябвада се изчака още малко

Kedon

Мнение от Kedon » 10 юли 2017 15:59

Благодаря Ви !

Отговори

Върни се в “Търся лекар”