ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Откри френски научен екип
Доколко правилно е да се отрича който и да е от двата вида?
Опасността идва от жената кръводарител.

Какъв лекар да търся?

Болници, клиники, лекари - вашите мнения и съвети

Модератори: админ, консултанти, Приятели

Sundawn

Какъв лекар да търся?

Мнение от Sundawn » 08 ное 2016 19:09

Здравейте. Това се явява нещо като продължение на една тема, която пуснах преди няколко седмици. Става дума за бактерия Ауреус, която изолираха в гърлото ми в края на Септември. Не съм сигурен доколко е адекватно лечението, което ми прилага личния лекар, затова искам да отида при специалист. Личния ми лекар първо ми предписа Левокса 500 по 1 път на ден, която пих 14 дни. Последваха 14 дни, в които изпих едно пакетче Трахизан, след което направих нова антибиограма и пих 10 дни Зинат 500 - сутрин и вечер. Вчера и той свърши и днес бях при лекаря отново, който погледна втората антибиограма, пита ме дали понасям Левоксата и след като му отговорих, че не съм имал проблеми с нея, ми я предписа още 2 седмици. На мен това ми се струва прекалено, затова искам да отида при специалнист, но не знам какъв да търся. УНГ ли трябва да е или да се ориентирам към друг? Ако може, споделете мнение и за лечението на лекаря, моля. Един друг лекар ми беше споменал за някакви лекарства, съдържащи микроорганизми, които изграждали имунитет към моята бактерия, след което се вземало ИРС 19. Благодаря! :)

д-р Цончев

Re: Какъв лекар да търся?

Мнение от д-р Цончев » 09 ное 2016 21:24

УНГ лекар трябва да ви види, за да се прецени дали има смисъл от от още антибиотик

Sundawn

Re: Какъв лекар да търся?

Мнение от Sundawn » 09 ное 2016 23:53

Предположих. Имам час за утре. Благодаря!

Отговори

Върни се в “Търся лекар”