ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
В повечето случаи чупливите нокти са напълно решим проблем.
България е от малкото страни, където билката вирее свободно
Откри френски научен екип
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...

Психиатър за тревожно разстройство

Болници, клиники, лекари - вашите мнения и съвети

Модератори: админ, консултанти, Приятели

yanta

Психиатър за тревожно разстройство

Мнение от yanta » 06 апр 2016 17:02

Моля, насочете ме към добър психиатър за тревожно разстройство /генерализирана тревожност/ и психосоматични проблеми. От месец пия Инсидон, но май не ми помага много - не ми сваля напрежението, а съм в постоянни стресове и болки. Благодаря!.

veselin ivanov

Re: Психиатър за тревожно разстройство

Мнение от veselin ivanov » 06 апр 2016 22:15

Какво ви тревожи мадам,............всичко цъфти и ухаееее! :oops:

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 11 апр 2016 22:27

София, ул. "Дунав" № 22
0888 71 98 19 - д-р Цуракова

yanta

Мнение от yanta » 12 апр 2016 14:51

Благодаря Ви, д-р Цончев, но точно при д-р Фани Цуракова не искам да отида по лични съображения. Много Ви моля, ако е възможно, да ме насочите към друг психиатър. Благодаря Ви!

fantagiro

Мнение от fantagiro » 14 апр 2016 15:27

:P А аз се чудех защо ми е познато името.
А що имат на втория етаж в адаптацията нещо за йога?
:P
И часовник, чиято стрелка за секундите се върти на обратно? Измерват в кое измерение е човек ли с него?
Цял ден с децата съм сериозна, току да се усмихна и пак са се скарали за нещо. Да не будя съмнение що пък упорствам и си поддържам спама.
Тези, които са сериозни по цял ден, в един момент осъзнават, когато се съберат в забавна компания, че са забравили да се смеят. Ако се отпусна, и аз така ще стана, ама нейсе.
Чудя се защо изгубих способността си да си иронизирам на ум и просто няма да ме бъде, ако не напиша някъде в отговор нещо.
И сега сериозно... връщам се назад и си правя анализ. Не бих заложила никога само на посещението на пси, за да се стабилизирам, а бих чела книги на Фройд, Юнг, ако ще и Морено и Песешкиян, както и направих. И по - добре щях да бъда, ако бях успяла да си озаптя интернет зависимостта, макар че и тя е обяснима.
Интервюта на легитимни терапевти, дори по психиатрични случаи, за да ускоря разбирането на психоанализата и съответно прилагането й. Иначе съществува опасност, с хапчетата просто да ви оставят в сляпо подчинение на съпруга или съпругата, ама точно термин "да бутате живота", вместо долу - горе истински да го живеете.
На мен Динолова ми се беше възпротивила нещо, че посещението на психиатър не било за светски разговори. :P ... да й предадете, че аз на мъжа ми му казах, че е безсмислено да я посещаваме, обаче той си държеше да си даде парите явно, смятайки че ще му кажат нещо по - различно от друг път.
Книгата, която ми даде, е посредствена, набива се на очи само думичката "хоспитализация". Никъде не срещнах описание на нормалния човек, а точно за тази рамка говорят и психиатри, и психотерапевти. Тоест, накратко къде можело общественото мнение да се заобиколи, но все пак държанието да си остане законово. Никъде мисля не срещнах примери, а за мен хомосексуаността е един пример.
Бих търсила психиатър - психотерапевт, първото без второто е ненужно.
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

yanta

Мнение от yanta » 14 апр 2016 19:51

Някой има ли впечатления от д-р Пожарашки , психиатър и психотерапевт. А от д-р Росица Владимирова от Александровска болнтица?

nikolaixman

Мнение от nikolaixman » 14 мар 2017 09:52

yanta написа:
06 апр 2016 17:02
Моля, насочете ме към добър психиатър за тревожно разстройство /генерализирана тревожност/ и психосоматични проблеми. От месец пия Инсидон, но май не ми помага много - не ми сваля напрежението, а съм в постоянни стресове и болки. Благодаря!.
сестра ми има диагноза паническо разстройство. Помогна й д-р Неделчев. Може да разгледаш сайта му Mod edit
Последна промяна от Forum admin на 14 мар 2017 12:01, променено общо 1 път.
Причина: Реклама

StefanovaTherapy

Мнение от StefanovaTherapy » 19 апр 2017 14:49

Здравейте, Yanta!
Занимавам се с психотерапия. От личен опит, житейски и професионален, мога да Ви уверя, че лекарствата биха Ви били от помощ временно, особено проблеми касаещи психосоматиката. Коренът на проблема чрез лекарства не се лекува, медикаментите са един временен вариант, който никога няма да съумее да излекува основният причинител на състоянието. Аз не обичам да наричам положението, в което хората се намират, когато усещат даден дискомфорт 'болест', наричам го състояние, защото при правилен метод на лечение, то отшумява. Трябва да се говори за душевните и емоционални проблеми, само тогава резултатът ще бъде сигурен.
Ако решите да се доверите на психотерапията и на моя интерес към Вашия случай, може да се свържете с мен на адрес: Mod edit
Желая Ви успех.

markuch111

Мнение от markuch111 » 20 апр 2017 22:24

Много психиатър в тая държава,много нещо.Отделно психотерапевти,аналитици,астигматици и прочие...На един луд-пет психиатъра...
И накрая болния оздравява когато самия той прецени,а доктора прибира парите.
Не си хабете парите за посещение при такива специалисти.Когато наистина е належащо човек да посети психиатър-обикновено усеща комфорта от возията на градската патрулка и го преглеждат безплатно.За всичко останало ми се види леко ненужно...

Отговори

Върни се в “Търся лекар”