Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Когато става дума за алергия и кога проблемът е сериозен
Той подпомага връзката между майката и детето
Не е просто в резултат на емпатия
Той ни прави по-привързани към половинката ни
реклама

вродена къса връзка в сърцето

Болници, клиники, лекари - вашите мнения и съвети

Модератори: админ, консултанти, Приятели

Мнениеот жужи » 22 Ное 2007 20:43

Днес бях при проф.Григоров във София и той ми постави диагноза-вродена къса връзка в сърцето понеже имам аритмия.
Има ли някой с подобно заболяване и как се лекува?
Опасно ли е и има ли подходящо лечение?
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
жужи

Мнениеот д-р Цончев » 22 Ное 2007 21:28

Моля, цитирайте точно поставената диагноза, по възможност от мед. документация.
д-р Цончев

Мнениеот жужи » 23 Ное 2007 10:53

Това е диагнозата която ми постави.След като му обясних как се чувствам и че никое лекарство което пия не ми помага.Прегледа всичката документация от моите изследвания и това му беше заключението.Каза ми че това заболяване се лекува само в Националната Кардиологична болница и самото лечение представлява вкарване през вена на катетър с ниско волтов ток до сърцето и се изгаря огнището.
Затова искам да се съветвам с Вас докторе.Ако сте запознат с това да ми обясните опасна ли е тази интервенция и има ли някакви странични ефекти.Понеже се притеснявам много.

БЛАГОДАРЯ ВИ!
жужи

Мнениеот д-р Цончев » 24 Ное 2007 19:45

По принцип всички интервенции могат да имат странични ефекти. Във Вашия случай ще се направи аблация на огнището, което е резонна операция за тази болница. Не се притеснявайте, всичко ще е ОК.
д-р Цончев

Мнениеот Чичо Доктор » 25 Ное 2007 13:35

Националната кардиологична болница наистина е единственото място където може да се извърши аблация на късата връзка , ако я има и е необходимо. Нужна Ви е консултация с един от лекарите, които го правят това- д-р Бъчваров, д-р Шалганов, д-р Трайков и д-р Протич. За да запишете консултация с тях се обадете в болницата-9211338, 9211528, 9211521 и други. Не се страхувайте! Д-р Пламен Митев-сърдечен хирург
Чичо Доктор

до Чичо Доктор

Мнениеот жужи » 25 Ное 2007 18:34

Баща ми е лежал във Национална Кардиологична болница, лекуващия му лекар беше д-р Трайков но там не можаха да установят причината.Понеже получава през2 дни аритмия и никое лекарство не му помага.Получава силни болки в гърба преди да му излезне сърцето извън ритъм и като му влезне в ритъм го отпуща гърба.Все си мислим че причината е нещо в гърба/ може би притиснат нерв или невралгия/Преди 3 дни ходихме при проф.Григоров и нищо особено не ни каза.Нито прегледа документацията попита две три неща и толкова.Каза ни че, баща ми има вродена къса връзка и нищо повече.
Този ден имаше много пациенти да чакат и той ни претупа на бързо.Може ли с медикаменти да се лекува това негово заболяване или единственият вариант е аблация на късата връзка.
Незнам къде вече да търсим помощ.Ако знаете на д-р Трайков телефона моля ви да ми го кажете за да се свържа с него.Ще ви бъда много благодарна.

Благодаря предварително!
жужи

Назад към Търся лекар