Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
В един момент организмът започва да иска повече
Организмът се нуждае от ежедневно движение
Подобрява се кръвообращението към лицето
реклама

Уролог или нефролог

Болници, клиники, лекари - вашите мнения и съвети

Модератори: админ, консултанти, Приятели

Уролог или нефролог

Мнениеот jacky2006 » 04 Ное 2007 19:17

Здравейте,
майка ми има следния пробле - много често и се ходи до тоалетна по малка нужда. Преди около 2 години ходи на доктор, имаше някакво възпаление и пи антибиотици. За съжеление не мога да ви кажа какво точно, тъй като и тя не искаше да ми сподели.

От както застудя отново се оплаква от същото. Възможно ли е да ми препоръчате добър специалист, който работи в болница с подходящата апаратура за изследвания (както и да ми дадете координати - тел на който да мога да се обадя и запиша преглед).

От форума прочетох доста противоречиви мнения за различни специалисти... Искам да намерим доктор, който да "проследява" състоянието и защото до сега е ходила на 2-3 различни места и всеки отделен специалист и предписва различни лекарства. Не съм сигурна дали става на въпрос за уролог или нефролог, но всяка информация ще ми бъде от полза.

Доктора може и да не работи със здравната каса, но като че ли ми се струва по добра идея да не е в тези клиники, дето изникват на всеки ъгъл...

Благодаря ви предварително!
jacky2006

Мнениеот д-р Цончев » 05 Ное 2007 20:24

Ако сте от София - Клиника по нефрология Адрес: ул. Георги Софийски № 1; 1431 София
Ръководител: Доц. д-р Боряна Киперова, д.м.
http://www.alexandrovska-hospital.org/s ... order_id=1
д-р Цончев

Мнениеот jacky2006 » 05 Ное 2007 22:46

Да, живеем в софия, но преди около месец сестра ми ходи на преглед в тази болница, имаше преди това сериозна бъбречна криза и не съм доволна от резултата. Личната каза че още веднаж трябва да се направи ехограф и изследвания и ни даде направление, а там просто и предписаха лекарства... затова се надявам че може да ми препоръчате друго лечебно заведение или поне конкретен специалист към който да се обърнем. Благодаря!
jacky2006

Мнениеот д-р Цончев » 06 Ное 2007 20:50

Ако става въпрос за заболяването нефролитиаза (бъбречнокаменна болест), което е съпроводено с т.н. бъбречни кризи, в София на много места може да Ви се окаже квалифицирана помощ. Освен това, което предложих в предния си отговор, нефрология има в ИСУЛ, нефрологията до ендокринологията зад министерството на земеделието, http://www.vma.bg/klinikabg.php?srid=26, и др.
д-р Цончев

нефролог

Мнениеот nataly » 09 Ное 2007 12:47

доц.Райна Робева в КВБТ в МБАЛ"Св.Иван Рилски" гр.София.Там вси4ки са много добри
nataly

Назад към Търся лекар