Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Вижте какво да избягвате да хапвате
Щастливите и тъжните ходят различно
Ракът отнема живота на над 17 000 българи годишно
реклама

Търся добър психиатър в Пловдив

Болници, клиники, лекари - вашите мнения и съвети

Модератори: админ, консултанти, Приятели

Търся добър психиатър в Пловдив

Мнениеот mitko0203 » 06 Юни 2012 01:00

Здравейте и много се надявам да ми помогнете!Имам доказана диагноза депресия и до преди 1месец нещата ги контролирах с помоща на лекаря който ме лекуваше.Около нова година обаче лекаря ми замина на работа в чужбина .Аз с много добри отзиви за д-р Герев отидох на преглед,защото състоянието ми се влоши.Доктор Герев обаче тотално отхвърли и диагнозата ми и начена на лечение/той смята че като малка съм си удряла главата и затова се чувствам така/обаче аз не съм си удряла главата!Спря ми категорично антидепресанта и ми предписа само Диазепам и то големи дози.И аз глупачката нали е един от най-"добрите"Психиатри в Пловдив,та чак и в София ходи за прегледи му повярвах!Около 6-7 дена нещата горе-долу бяха добре,но след това започнах да потъвам и в момента от седмица време не съм изобщо добре-депресията здраво ме "докопа".Опитах се да се свържа с Герев-но той изобщо не си вдига телефона ,който ми остави са връзка.Моля ви ако можете помогнете ми да намеря по най-бързия начин адрес на добър психиатър от който сте доволни,че вече съм в безизходица!Предварително ви благодаря!
mitko0203

Re: Търся добър психиатър в Пловдив

Мнениеот MILENA_77 » 06 Юни 2012 08:56

Здравей, мога да ти препоръчам моя психиатър който 2 пъти ме изкарва от тежка депресия.
Д-р Никола Марков кабинета ми е близо до Военна болница ако те интересува ще ти изпратя тел. на лични:)
MILENA_77

Re: Търся добър психиатър в Пловдив

Мнениеот Сидито » 06 Авг 2012 14:25

Здравей мило момиче.Какво значи "Доказана депресия".В нашата родина вече всеки 5-ти е с депресия като доста солидна част от тези хора са се вкопчили в успокоителните сякаш те ще им решат проблемите вместо да се справят с тях.Лекарства се приемат в краен случай.Смея да ти пиша така защото, самата аз пострадах от специалист работещ в психодиспансер Пловдив/специализирал във Франция/исписвайки ми лекарства към,които по-късно получих зависимост въпреки уверенията му,че няма такава опасност.Тази зависимост продължи цели 7 години.Прави те зомби и неадекватна дори върху елементарните неща.Нима това искаш...Добри и способни лекари ми помогнаха да се откъсна от тях.Днес съм една жена която вече 2 години не знае успокоителни или приспиватели успявайки да се боря с трудностите каквито и да са те..Към днешна дата медицината е много напреднала и има чудесни лекарства,но аз се съмнявам да ги доставят в България заради високата им цена.Или,ако ги доставят те ще бъдат със 1/3 ефект в сравнение с тези,които се продават на западният пазар.Моят съвет е-потърси си психолог за да говориш с него.Най-лесно е да се предпишат лекарства.Това го правят лекари,които не искат да си усложняват живота и се занимат с пациента.Пише ти препатила жена.
Сидито

Назад към Търся лекар