Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Това откри екип от учени от Южна Калифорния
Въпреки малкия си размер, има ключова роля
Това показват новите данни на НСИ
Проведоха се Дните на медицинската наука
реклама

Търся добър психиатър в Пловдив

Болници, клиники, лекари - вашите мнения и съвети

Модератори: админ, консултанти, Приятели

Търся добър психиатър в Пловдив

Мнениеот mitko0203 » 06 Юни 2012 01:00

Здравейте и много се надявам да ми помогнете!Имам доказана диагноза депресия и до преди 1месец нещата ги контролирах с помоща на лекаря който ме лекуваше.Около нова година обаче лекаря ми замина на работа в чужбина .Аз с много добри отзиви за д-р Герев отидох на преглед,защото състоянието ми се влоши.Доктор Герев обаче тотално отхвърли и диагнозата ми и начена на лечение/той смята че като малка съм си удряла главата и затова се чувствам така/обаче аз не съм си удряла главата!Спря ми категорично антидепресанта и ми предписа само Диазепам и то големи дози.И аз глупачката нали е един от най-"добрите"Психиатри в Пловдив,та чак и в София ходи за прегледи му повярвах!Около 6-7 дена нещата горе-долу бяха добре,но след това започнах да потъвам и в момента от седмица време не съм изобщо добре-депресията здраво ме "докопа".Опитах се да се свържа с Герев-но той изобщо не си вдига телефона ,който ми остави са връзка.Моля ви ако можете помогнете ми да намеря по най-бързия начин адрес на добър психиатър от който сте доволни,че вече съм в безизходица!Предварително ви благодаря!
mitko0203

Re: Търся добър психиатър в Пловдив

Мнениеот MILENA_77 » 06 Юни 2012 08:56

Здравей, мога да ти препоръчам моя психиатър който 2 пъти ме изкарва от тежка депресия.
Д-р Никола Марков кабинета ми е близо до Военна болница ако те интересува ще ти изпратя тел. на лични:)
MILENA_77

Re: Търся добър психиатър в Пловдив

Мнениеот Сидито » 06 Авг 2012 14:25

Здравей мило момиче.Какво значи "Доказана депресия".В нашата родина вече всеки 5-ти е с депресия като доста солидна част от тези хора са се вкопчили в успокоителните сякаш те ще им решат проблемите вместо да се справят с тях.Лекарства се приемат в краен случай.Смея да ти пиша така защото, самата аз пострадах от специалист работещ в психодиспансер Пловдив/специализирал във Франция/исписвайки ми лекарства към,които по-късно получих зависимост въпреки уверенията му,че няма такава опасност.Тази зависимост продължи цели 7 години.Прави те зомби и неадекватна дори върху елементарните неща.Нима това искаш...Добри и способни лекари ми помогнаха да се откъсна от тях.Днес съм една жена която вече 2 години не знае успокоителни или приспиватели успявайки да се боря с трудностите каквито и да са те..Към днешна дата медицината е много напреднала и има чудесни лекарства,но аз се съмнявам да ги доставят в България заради високата им цена.Или,ако ги доставят те ще бъдат със 1/3 ефект в сравнение с тези,които се продават на западният пазар.Моят съвет е-потърси си психолог за да говориш с него.Най-лесно е да се предпишат лекарства.Това го правят лекари,които не искат да си усложняват живота и се занимат с пациента.Пише ти препатила жена.
Сидито

Назад към Търся лекар