ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Откри френски научен екип
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...
Може ли един размер да пасне на всички мъже?
Превантивното средство е почти готово за пускане на пазара

Уролог - специалист

Болници, клиники, лекари - вашите мнения и съвети

Модератори: админ, консултанти, Приятели

Платон

Re: Уролог - специалист

Мнение от Платон » 16 фев 2017 10:49

Д-р. Карачоров, благодарим за изчерпателната информация относно хоничния простатит, но поне споделете цената за лечението, а именно - 60лв за преглед + 260лв - за изследвания и 2500лв за самото лечение. Не всеки има възможност да даде 2820лв, съгласете се.

ivan0004

Мнение от ivan0004 » 04 апр 2017 11:10

Искам да споделя че съм страшно недоволен от доктор Калоян Михайлов Давидов Уролог от болница Tокуда.За първи път срещам толкова злобен и високомерен доктор, с толкова грубо и нехайно отношение към пациента.След извършения ми преглед за ингвинални хернии от него,след всичкото ръчкане и натискане,коремната област ниско долy от двете страни ме боля близо две седмици след прегледа.До тогава ме бяха преглеждали няколко пъти за ингвинални хернии,но не и по подобен начин с толкова натискане и болка.След прегледа започна едно чувство на слабост тежест и болка от двете страни на коремната област ниско долy,по-силна от ляво,все едно нещо всеки момент ще се спука.При физическо усилие,тичане и дори при кашлица болката и тежестта се засилват и от време на време ме прерязва.Тези симптоми преди прегледа ги нямах!!!Не знам какво направи този злобен доктор,но вече близо 2 месеца съм така и май няма изгледи да се оправя.Каза също че съм имал и два разширени ингвинални канала.Не знам дали съм имал или нямал,но след като си вкара пръста и в двата ингвинални канала за да ме натиска отвътре и да ме проверява за хернии,тестисите ми вече се качват свободно в тях при студено време,лек натиск или дори по време на секс,което наистина е много неприятно.В крайна сметка дори не бях отишъл за такъв вид преглед,а за съвсем друго нещо,но той реши да ме провери за хернии.Не знам каква му беше целта,но с един преглед за хернии направо ми разказа играта.Този доктор е много злобен човек.Не мога да си обясня как хора могат да му се доверяват да им прави операции.На мен повече ми навреди отколкото ми помогна.Не стига,че прегледа е скъп -80лв. ,но и в замяна получих само негативи.Не повярвах на лошите коментари в интернет за него и сега си плащам за това. Не го правете и вие!!!

anikolov

Мнение от anikolov » 07 апр 2017 15:01

Здравейте търся лекар уролог, който е добър хирург. Става въпрос за трудно и често уриниране при млад мъж на 35 г., след прекаран простатит. Та, въпроса ми е към хора, които лично или са свидетели на качествено /без увреждане/ направена цистоскопия и последсвие уретротомия, за евентуални стриктури по уретрата. Всеки уролог се бие в гърдите, че това е елементарно, но половината увреждат пациентите. Като цяло ми трябва доктор с опит, който ВНИМАТЕЛНО И ПРОФЕСИОНАЛНО да бръкне в уретрата да установи проблема и ако можем да го отстраним. Ако може в Пловдив, но ако има няккаво светило за тези неща и ги оправя успешно, може и в София. Може да споделяте и при кого да не ходя, за да не се натреса. Благодаря предварително.

1337day

Мнение от 1337day » 01 сеп 2017 20:57

anikolov написа:
07 апр 2017 15:01
Здравейте търся лекар уролог, който е добър хирург. Става въпрос за трудно и често уриниране при млад мъж на 35 г., след прекаран простатит. Та, въпроса ми е към хора, които лично или са свидетели на качествено /без увреждане/ направена цистоскопия и последсвие уретротомия, за евентуални стриктури по уретрата. Всеки уролог се бие в гърдите, че това е елементарно, но половината увреждат пациентите. Като цяло ми трябва доктор с опит, който ВНИМАТЕЛНО И ПРОФЕСИОНАЛНО да бръкне в уретрата да установи проблема и ако можем да го отстраним. Ако може в Пловдив, но ако има няккаво светило за тези неща и ги оправя успешно, може и в София. Може да споделяте и при кого да не ходя, за да не се натреса. Благодаря предварително.
Васил Василев,мисля че ще ти свърши работа за цистоскопия

anikolov

Мнение от anikolov » 03 окт 2017 12:05

1337day, благодаря ти! Ще видим какво ще стане. Поздрави!

dqdovoto

Мнение от dqdovoto » 20 окт 2017 20:18

Здравейте,
от 2 години умирам от ужасна пареща болка вървяща от пиринеума, през ингвиналните гънки и така до стъпалата надолу. Досега нямам дори диагноза от нашата "очарователна" здравна система, а съм ходил във ВМА Неврология, Александровска ендокринология и СофияМед Гастроентерология, като успоредно имам десетки изследвания от уролози, невролози, андролози, венеролози и какви ли не шарлатани. Разбира се има и свестни лекари, но уви те не са успяли да ми помогнат досега.

Може би става въпрос за хроничен простатит(мнение на Цеко Петков). Но така и така никой не ми е казал - болен си от това - лекува се или не и ако да - как.

Моля за някой добър като човек и добър като лекар(професионалист) уролог за да потвърди или отхвърли евентуално простатита, ако има такива в България. Моля за всякакъв вид помощ просто защото съм отчаян, а когато нямаш и работа и спестяванията свършват понякога(Особено като те разнасят по лекари и болници)....

Иначе от толкова алчни, невежи и безчовечни същества в нашата система ми се гади и явно решението е чужбина...

Поздрави,
Иван

Който иска може да пише и по email - ivan.tsveov@abv.bg

puls100

Мнение от puls100 » 21 окт 2017 01:08

Бая се чудех дали да пиша по повод твоя пост, но освен, че изглежда наистина оправдано искрен и зовящ, сега е времето след 12.00, петък.., па баш и срещу събота, и предполага "особени" постове в следствие на особено "вредни" съставки :twisted: :lol:

Считам мението на Цеко Петков като особено меродавно. Това е лекар, първо: с който ВМА трябва да се гордее, и после: е наистина земен човек, и накрая: е изключително опитен специалист. Е, не посипва пациентите с гъши пера, мед и сметана, но пък действително си разбира от работата, във всичките й аспекти. Мисля, че ако има изрично изказано мнение по даден проблем, то, то би тежало с пълната сила на медицинският ПРАКТИЧЕСКИ опит!

Освен другото, а и най-вече в пред вид всичките специалисти, при които вече си ходил, бих ти препоръчал "второ мнение" от доктор Мирчов. Мисля, последно работеше в болница Вита (някъде в началото на Ситняково, до гара Подуене). Много умен лекар, изключително деликатен, подробен, взискателен и разсъждаващ по отношение на урологичните проблеми на мъжете. Можеш да разчиташ, че ще проведе нужните и пълните изследвания и всички възможни процедури и диагностики преди да ти даде генерално мение по проблема. Освен това успява да съчетава професионализъм с любезност, липсата на което у много други наши специалисти - така дерзае съвременните пациенти :mrgreen:

Обаче, на първо място имай една безплатна обица от мен - тези болести/състояния освен, че се диагностицират изключително трудно, се ЛЕКУВАТ ОЩЕ ПО-ТРУДНО и неизбежно продължително. Тоест и търпението и волята от твоя страна, трябва да са поне толкова продължителни и силни. Определено, не е хубавата част в която някои младежи си мислят, че излекуването е възможно само и единствено, когато намерят достатъчно скъпото и трудно откриваемо хапче, което обезателно ще унищожи 100% и завинаги задължителният (според тях) виновник за състоянието им - бактерия или паразит :P Просто, нещата не винаги са такива, каквито ни се иска да бъдат..

dqdovoto

Мнение от dqdovoto » 21 окт 2017 19:36

Благодаря за отговора! Ще се опитам да се срещна с доктора!

Иначе трудното оздравяване след 2 години постоянни болки без работа ми е пределно познато. Ходил съм на кинезотерапия, физиотерапия боуен масажи, иглотерапия и още алтернативни чудеса и съм готов да го правя цял живот, защото по-добър учител от болката няма. Давам всичко от себе си и ако дай Боже оздравея поне ще напиша една хубава статия по въпроса....

Отговори

Върни се в “Търся лекар”