ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Токов удар може да наруши дишането и сърдечната дейност
Теломерите определят темпа на стареене
Дефицитът на магнезий често води до безсъние

Уролог - специалист

Болници, клиники, лекари - вашите мнения и съвети

Модератори: админ, консултанти, Приятели

chubaka

Re: Уролог - специалист

Мнение от chubaka » 09 авг 2010 15:47

в окръжна всички са добри Аз разбира се съм с две ръце за моя доктор -Д-р Златев.

mnenie

Мнение от mnenie » 06 сеп 2010 12:47

В никакъв случай не ходете при Красимир Янев в Александровска болница!
Две седмици след мъчителна операция при него се появи същия проблем, от кйто уж ме беше оперирал. Незаинетресован, безотговорен, некомпетентен и обичащ доброто заплащане. Надявам се да си даде сметка какво причинява на хората!

aikimen

Мнение от aikimen » 23 окт 2010 01:03

Neshto foruma zamria. Zashto li e taka?

Bulgaria

Мнение от Bulgaria » 10 ное 2010 16:29

а може ли да попитам, какво е нужно за преглед при уролог - направление и потребителска такса (2.40) или се плаща и нещо друго ?

bateda

Мнение от bateda » 01 дек 2010 14:13

и аз съм чувал страшно много негативни мнения за Карачоров, освен това мисля, че сам си измисля имена и пише по форумите. Ужасно отношение - като му казах, че нямам пари за всичките урологигчни процедури ми каза само "еми оравяай се тогава, ходи при тея от здравната каса да видим колко ще те оправят" буквално предавам казаното....и после ме изгони!?! Толкова бях шокиран, че не можаш да отреагирам иначе щеше да има шамари. Лошото е, че ако проблема ти е свързан с простата, той предлага уж комплексно решение, на което обаче засега само от отчаяние вярвам.....въпреки това дори да имам парите да отида при него, мисля, че няма да го нарпавя защото ми изглежда пълен мошенник. + това работи с някаква лаборатория, която никой не знае, мисля че няма и сайт и не знам колко е реална. Като цяло отвратителен човек :)

nikanita

Мнение от nikanita » 16 дек 2010 12:31

Много моля за съвет от специалист и мнение по следния проблем.Баща ми има дългогодишен проблем с уретъра, който се стеснява до такава степен, че се затваря тотално, след което му правят далактации на канала и операция, но подобрение има за кратко, след което нещата се влошават отново.Има ли ефективен начин да се коригира този проблем, защото явно до сега опитите да се помогне са неуспешни.Моля за компетентен отговор от специалист или от хора със същия проблем!!!!!!!!!!! Благодаря!

nikanita

Мнение от nikanita » 27 дек 2010 20:11

Горещо препоръчвам д-р Николова!!!!!!!! Прави пълна диагностика, след което провежда лечение с биопродукти.
Резултатите, които постига със своите методи са невероятни, лекува заболявания за които традиционната медицина е безсилна.Успех на всичи, които решат да я посетят! тел:0897883199

Nikkolay

Мнение от Nikkolay » 02 фев 2011 02:05

препоръчайте моля ви, уролог специалист по варикоцеле.
Не искам да ходя при Кацаров, защото попаднах на доста мнения, че е мошенник :(

Nikkolay

Мнение от Nikkolay » 02 фев 2011 22:26

д-р Васил Василев
днес бях при него, супер точен е;)

galcata

Мнение от galcata » 02 фев 2011 23:57

iskam da popitam neshto.bashta mi ima problem s uretara.ima obrazuvanie-masno,koeto mu pre4i da urinira normalno.nivoto na kreatinina v kravta se poka4va i e mnogo opasno.ako stigne do nivo 1000 umira.beshe priet v aleksandrovska bolnica pri doktor panchev i doktor qnev.tova masno obrazuvanie e okolo 10 sm.uj trqbva6e da se izsledva i po natatak da mu bade napravena operaciq za otsranqvaneto mu.a te mu kazaha 4e 6te go izpisvat.koeto men mnogo me pritesnqva ,tova za men ne e le4enie.edinstveno mu bqha postavenie dva stenda na uretara za moje da urinira normalno.daite mi savet.izvinqvaite za kirilicata

take it easy

Мнение от take it easy » 09 май 2011 10:57

Привет на всички!

Николай, можеш ли да споделиш от коя болница е Васил Василев, тел. номер евентуално и с какъв проблем се е справил.

Благодаря предварително!

bruno

Мнение от bruno » 12 май 2011 21:02

не се подвеждайте по титлите на докторите,изключително недоволна съм от проф.чакъров от окръжна,арогантно отношение,гледа те само в ръцете корумпиран отвсякъде и то явно без покритие .Оперира баща ми за простата и сега е по зле и от преди -напикава се като новородено.може някога да е бил Някой ама сега -като виждаш че не можеш се спри,на колко се пенсионират докторите вижда ми се старичък,няма ли кой да ги спира да работят или трябва и те да започнат да се напикават белкем се усетят сами. Сега ако някой знае кой се занимава с проблема следоперативно напикаване нека отговори сериозно.Благодаря!

vinagi_bolna

Мнение от vinagi_bolna » 25 юни 2011 11:34

Бях на платен преглед в така прехвалената болница Токуда и съм много разочарована от Д-р Калоян Давидов, който почти не обърна внимание на проблема ми, дори не ме прегледа. Платих 40 лв за нищо. Така че не се полъгвайте по външния вид на луксозната Токуда а търсете качествени лекари, защото в случая излиза че "красивата опаковка и празна кутия продава". Човешкя фактор е най-важен!

asdff

Мнение от asdff » 29 юни 2011 11:35

Д-р Давидов беше най-грубият и некомпетентен лекар при който някога съм била. Абсолютно не съветвам на никого да се обръща към него. Възможно е да има и доволни хора от него, но лично моят опит с него ми остави много негативно впечатление.

asdff

Мнение от asdff » 29 юни 2011 15:34

Но не мисля че е редно да си правите заключения за цялата болница и всичките лекари в нея само на базата на лош опит с д-р Давидов. Сигурна съм че там има и компетентни лекари, но относно уролог не знам кой би могъл да бъде добър при положение че д-р Давидов е завеждащ на отделението...

Отговори

Върни се в “Търся лекар”