ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Пийте чай от джинджифил
Хората на 90 - 102 са по-щастливи от 51 – 74-годишните
Преувеличават ли мъжете в страданията си
Формула дава резултата според пол, ръст, тегло и възраст

Уролог - специалист

Болници, клиники, лекари - вашите мнения и съвети

Модератори: админ, консултанти, Приятели

vdeianova

Re: Уролог - специалист

Мнение от vdeianova » 24 юли 2008 15:50

Някой чувал ли е нещо за д-р Дренски -уролог в Пирогов? Някакви отзиви за него, че в понеделник на мой познат му предстои извършване на биопсия на простата от д-р Дренски и евентуално лечение след това . Благодаря предварително на всички отговорили!

jonglior

Мнение от jonglior » 17 авг 2008 23:22

Проблеми от типа на Варикоцеле не съм имал,но доколкото знам д-р Карачоров лекува всичко свързано с урологията,а освен това е и хирург.

anitaraeva

Мнение от anitaraeva » 30 авг 2008 20:34

потърсете в александровска болница проф.Панчев всеки четвъртък има приемен ден предварително записване е наи добре при мед.сестра Илиева тел.029230 в.202 успех :!:

eeemi

Мнение от eeemi » 03 сеп 2008 19:03

искам да попитам кой от посочените в тази тема уролози е компетентен при заболяването нефролитиаза?предполагам,че всички са добри,но от горесподелените мнения останах с впечатлението,че са посещавани предимно по повод простата и други"мъжки"эаболявания.а на мен ми е нужен уролог,който да ме консултира след направена урография,да ми назначи диета/за да престана да "трупам" камъни/ и съответно лечение/дали чрез лекарства или литотрипсия/.в момента съм много объркана :? ,защото рентгенолога,направил урографията,каза,че "няма проблем"/освен само един! камък в бъбрека и хроничен пиелонефрит!?!?а местният т.е.провинциален уролог направо ме "прехвърли" към столичните специалисти! :cry:
та още веднъж се обръщам към потребителите с подобен проблем да ме насочат към специалист,който ги е консултирал!благодаря предварително! :)

jonglior

Мнение от jonglior » 02 ное 2008 11:33

Горещо ви препоръчвам Д-р.Карачоров.Няма да ви вземе скъпо и със сигурност ще ви определи най-подходящото лечение без да ви измисля хиляди допълнителни диагнози и манипулации.Толкова честни и кадърни хора за съжаление все по-рядко се срещат в медицинските среди.Телефонът му е 0888618277.Успех!

eeemi

Мнение от eeemi » 12 ное 2008 11:25

благодаря за препоръката!вече бях престанала да се надявам на отговор!

V.Nikolova

Мнение от V.Nikolova » 07 апр 2010 22:38

доктор Давидов и доктор Такова са най-добрите специалисти в областа на урологията в болница''Токуда''.

chubaka

Мнение от chubaka » 10 май 2010 15:46

=========ама май само в Токуда ,а????

Потребителски аватар
blader

Мнение от blader » 10 май 2010 20:46

И в Александровска. Търсете urologbg от форума.
д-р Стефанов

vorpatril

Мнение от vorpatril » 16 май 2010 11:39

Д-р Давидов !?!?

Нека Ви споделя относно него !

Първо. Чаках 40 мин. повече от записания ми час. За какво платих 40лв. за преглед, щом като ме карат да чакам 40мин. !? Въпреки че нямаше никой преди мен вкараха 2 жени на преглед. След това тръгна трети и чак след като казах, че имам записан час за преди 40 МИНУТИ, след като ме изгледаха накриво, ме прегледаха.

А самия преглед ?! Световен рекорд за поставяне на диагноза. " Свали. Да. Така. Да. Тук има една киста на десния тестис, но тя не е интересна (!?!?!?!???!!? А КАКВО Е ИНТЕРЕСНО БРЕ, УВАЖАЕМИ Г-Н ДОКТОРЕ?!). Да. КАшляй. Така. Херния. Имаш херния. При доц. д-р Драганов. Това е." 1мин 25-макс. 30 секунди. Супер ! Благодаря! Херния ?! Дали..надали !

След като ме преглежда повече от 25 мин и разговаряхме обстойно, доц. д-р Драганов (хирург) ми каза, че нямам никаква херния, а разширен канал (забравих точното му найменование), и че наистина имам киста на тестиса. Разширения канал е предпоставка за херния, но не обуславя наличието на такава.

Та...д-р Давидов - не, благодаря !

fortune

Мнение от fortune » 01 юни 2010 21:42

В началото на темата има лоши мнения за ВМА. Някой ходил ли е скоро да каже какво е положението? А относно ВМА - не съм ходил никога, така че какво ще рече "горе в отделението" и "долу в ДКЦ-то"? С направление от личен лекар къде мога да ида? А и във ВМА само с предварително записване ли става?

А иначе за Токуда - ходил съм там при един уролог и впечатленията ми са силно отрицателни.

В Окръжна болница само въпросният професор ли е за препоръчване или всички?

Препоръчайте и други места, ако имате...

aikimen

Мнение от aikimen » 04 юни 2010 14:53

Iskam da pusna edno mnenie za edin urolog na, koito triabva da mu otnemat pravata. Tova e edin ot nai golemite moshennici -lekari pri koito sum hodil i tova e doktror(razbirai moshenik) Karachorov. Otidoh pri nego s leki bolki ,koito biaha otshumiali pochti okolo desnia testis ,no ne me boleshe samia testis. Ne moga da vi obiasnia kakvi neshta mi nagovori tozi "lekar" Vsichki bolesti, koito sushtestvuvat na zemiata i sa svurzani s urologiata gi imah i biaha v nai-tejka forma plus dva kamuka v dvata bubreka po edin po 15 mm . sega e momenta da spomena, che az sum dispansireziram i se sledia na vseki tri meseca i znam ,che imam v edinia bubrek kamuk okolo 7-8 mm. Ta vze mi moshenika 60 leva i mi kaza da otida na vsiaka cena sled tri dni za izsledvania koito struvat 160 leva. Az estestveno ne otidoh i se naloji da obikolia drugi lekari i se okaza che nishto ot tova koeto mi beshe kazal tozi moshennikk ne beshe viarno. Vkluchitelno me gledaha i na aparata za razbivane na kamuni v "Doverie" i se okaza ,che neshtata sa tochno kakto si gi znaeh. Nito imah problemi s prostatata,nito s neshto drugo ot izredenite neshta. Ostana samo tova, koeto si znaeh ,a se okaza, che bolkite sa mi ot nachenki na hernia ,koiato ne pomnia kak se kazvashe, no se proiaviava pod testisite i pri men beshe samo ot diasnata strana. Moshenika ,koito se hvali sam veroiatno po forumite s nik "Junglior" e dobre da si smenia pone ot vreme na vreme nika nikoi da ne se vruzva na tezi hvalebstvia. Napulno podkrepiam horata, koito sa pisali i v drugi forumi za kachestvata na Karachorov. Toi naistina e mnogo mazen i otvratitelno durjasht se . Niama da zabravia ,kogato si beshe zabil prusta v zadnikami za da opipa prostatta mi kak me boleshe a toi mi vikashe s otvratitelen ton "kakvo ohkash be kakvo ohkash".Toi bukvalno se gavri s pacientite si. Veroiatnio sum propusnal mnogo neshta ot tova ,koeto iskah da napisha,no pregleda beshe v nachaloto na april ,a se kania ot dosta vreme da napisha vpechatlenia i vse ne ostava vreme. Shte sum dovolen ako uspeia da predpazia poveche hora ot tozi "Lekar".

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 06 юни 2010 07:37

Моля, пишете на кирилица!!!

aikimen

Мнение от aikimen » 06 юни 2010 20:35

Izviniavam se za latinicata ,no sum s nov laptop i niama kirilica na nego.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 07 юни 2010 08:02

Ок.

Отговори

Върни се в “Търся лекар”