ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Превантивното средство е почти готово за пускане на пазара
Може ли един размер да пасне на всички мъже?
Лесноусвоимата захар е любима храна на раковите клетки.

Уролог - специалист

Болници, клиники, лекари - вашите мнения и съвети

Модератори: админ, консултанти, Приятели

renata

Уролог - специалист

Мнение от renata » 03 авг 2007 15:37

Моля, препоръчайте ми уролог - специалист от ВМА - София, или от друго лечебно заведение, което разполага с модерна апаратура за лечебно-диагностична дейност!

Потребителски аватар
little_rabbit
Контакти:

Мнение от little_rabbit » 04 авг 2007 06:55

За Военна болница ли питаш? Те по принцип имат добра техника, но само горе в отделението, а долу в ДКЦ-то е допотопна. Ако си решила да ходиш точно там, не ходи при Дичо Калоянов, защото аз лично имам отрицателен опит с него.

Имаче моята препоръка е за Окръжна болница (Света Анна) и проф. Чакъров.

dimo
Контакти:

Мнение от dimo » 15 сеп 2007 14:50

Аз също имам неприятни впечатления от ВМА за поликлиниката говоря не искам да обяснявам подробно понеже сам много ефектиран на темата може някой да се обиди :evil:

Потребителски аватар
niko_leta

Мнение от niko_leta » 31 окт 2007 14:49

Болница " Света Анна" или окръжна Доц. Чакъров.

Рабоила съм при него като сестра и поzнавам прициzността му и къдърността му преди да дойда тук в 4ужбуна пак като сестра.

ranata, kakwi sa ti oplakwaniqta?

Потребителски аватар
niko_leta

Мнение от niko_leta » 31 окт 2007 14:51

Поправям се той ве4е е станал Професор.
Супер :D

dimo
Контакти:

Мнение от dimo » 31 окт 2007 15:09

Ами аз ве4е от 3 месеца се лекувам като последния ходя в токуда болница кадето поне на пръв поглед ми направиха иследванията както трябва на последното ми излиза някакав коли вирус самоче лошото е че пак почнаха да ме блоят тестисите и незнам вече понеже на иследването излизат малко от него - несигнификантна стоиност и вече не вярвам че болките са от него явно има нещо което не излиза на тия иследвания иначе сега сам пак на антибиотик 4тия ми пореден ..... ще пробвам в света ана там какво ще ми кажат дано може да помогне тоя професор че вече толкова време ме мотят то не си е работа наппаво :?

д-р Габровски

Мнение от д-р Габровски » 31 окт 2007 19:14

д-р Давидов
урология
болница Токуда
доц. Н. Габровски, дм
Секция по Неврохирургия
Болница "Пирогов"

Потребителски аватар
little_rabbit
Контакти:

Мнение от little_rabbit » 31 окт 2007 20:19

д-р Габровски написа:д-р Давидов
урология
болница Токуда
Не съм съгласна, ако става дума за Калоян Давидов. Имам негативен опит и с него, докато работеше в Александровска (може и сега да продължава да работи там).
Ако се колебаете какво да направите при здравословен проблем, правилният подход е да отидете на лекар.

teodora.panayotov

Мнение от teodora.panayotov » 01 ное 2007 11:57

Аз също бих ти препоръчала Проф. Чакъров.Само дето малко трудно се докопва човек до него.

pranchova

Мнение от pranchova » 02 ное 2007 13:21

познавам работата на д-р К. Давидов и намирам, че е много добър специалист - компетентен, отговорен и експедитивен. при решаване на сложни случаи търси мнението на колеги. болница Токуда разполага с модерна апаратура както за лечение, така и за диагностика. клиниката по урология работи със здравната каса.

но в крайна сметка важното е пациентът на има доверие на своя лекар - всичко друго е без значение.

Потребителски аватар
little_rabbit
Контакти:

Мнение от little_rabbit » 02 ное 2007 14:03

pranchova написа: но в крайна сметка важното е пациентът на има доверие на своя лекар - всичко друго е без значение.
Доверието е едната страна на процеса лечение. Другата е професионализма на лекаря.

Не си мисли, че нямам основание да възразявам срещу Давидов. За да минем с мъжа ми от Александровска през Военна, пак Александровска и накрая да си намерим добри уролози чак в Окръжна болница, значи има нещо. Нещо куца в подготовката на уролозите. Забравят да мислят.
Ако се колебаете какво да направите при здравословен проблем, правилният подход е да отидете на лекар.

pranchova

Мнение от pranchova » 02 ное 2007 15:59

little rabbit, мисля, че всеки трябва да има основание за своето мнение - както ти, така и аз.

jonglior

Re: Уролог - специалист

Мнение от jonglior » 14 юли 2008 14:05

Д-р Карачоров е едно от светилата на урологията в момента!Един от малкото които владеят до съвършенство безкръвните операции и всички нови методи в урологията и хирургията.Да не говорим че е страхотен диагностик и няма грешна диагноза.Горещо ви го препоръчвам не само защото е трупал дългогодишен опит в чужбина,но и заради това,че е изцяло отдаден на работата си.Благодарение на него си възвърнах потентността и забравих за дългогодишните проблеми с простатата.Единственият му недостатък е,че пред кабинета му чакат страшно много хора и не може да се отиде без предварително записване.Ето тел. 0888618277 ,кабинетът му е на Пиротска 8.

jeo

Мнение от jeo » 15 юли 2008 13:24

А работи ли със здравната каса ?

pinot noar

Мнение от pinot noar » 21 юли 2008 13:29

Кажете нещо повече за д-р Карачоров. Вкоя болница работи. Мен конкретно ме интересува дали прави Микроскопска Варикоцептомия. Това е опералия за лечение на Варикоцеле, но не всеки лекар е специализирал в това.

Отговори

Върни се в “Търся лекар”