ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Оптимално решение за бели зъби и здрави венци.
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние

психолог във Враца

Болници, клиники, лекари - вашите мнения и съвети

Модератори: админ, консултанти, Приятели

nelinka81

психолог във Враца

Мнение от nelinka81 » 29 юли 2010 22:10

Здравейте може те ли да ми препоръчате добър психолог във Враца?

smile70

Re: психолог във Враца

Мнение от smile70 » 30 юли 2010 00:19

Zdraveite,
ne poznavam psiholog vyv Vraca,no poznavam li4no mnogo dobyr psihiatyr,no tova zavisi ot problema ,koito imate.A i ako za Vas psihiatyr ne e ravnosilno na ludnica,kakto za pove4eto hora s ograni4eno mislene i nasadeni predrasydyci.
Ako iskate moga da Vi dam koordinati-imeila mi e vily@live.com...

nelinka81

Мнение от nelinka81 » 30 юли 2010 00:29

да ще съм ви много благодарна ако ми дадете адрес или поне телефон.

vtpetrova

Мнение от vtpetrova » 20 юни 2014 18:34

Аз имам опит с една много добра психоложка. Казва се Димитрина Пеева и работи във Враца. Всъщност тя не е просто психолог, а психотерапевт, което е по-добрият вариант. Изключително доволна съм от работата си с нея, много ми помогна! Внимавайте при какви специалисти отивате, това че някой е завършил психология в университет, не означава, че е добър професионалист. Точно затова си правя труда да пиша това съобщение. Координатите на Димитрина Пеева може да намерите на сайта ѝ –dimitrinapeeva.com

petq vladimirova

Мнение от petq vladimirova » 19 ное 2015 13:55

Аз в момента ползвам услугите на психотерапевт Анелия Димитрова - страхотна е. Изключителен професионалист психолог и зареждащ човек. Мен лично ме накара да се усмихна, а бях в тежка депресия още на първата ни среща. Много лъчезарна психоложка е и не разбираш, че пред теб стои човек, който трябва да те "сглоби" емоционално... а по - скоро доверител. Реално тя беше моя антидепресант. Сега съм в отлично психично здраве благодарение на нея, но продължавам да ходя в кабинета й, ей така за профилактика на психичното ми здраве. Имам телефона й - 0897282316. Препоръчвам ви я с двете ръце.

КалинаЖорова

Мнение от КалинаЖорова » 30 яну 2017 19:47

Ако е за деца, знам много добра психоложка, работила е с детето на една приятелка и имаше голям ефект. Казва се Виолина Славкова, работила е в училище и има опит с малките пакостници :twisted:

LDimitroff

Мнение от LDimitroff » 01 фев 2017 11:48

Много време ми беше необходимо да намеря психолог във Враца. В този малък град хората си мислеха,че щом питам за психолог съм луд...Случайно разбрах за Виолина Славкова, работеше в училището на племенника, разкошен човек! Предразположи ме и така,без да усетя много бързо си стъпих на краката, след раздяла беше това. Ако не си е сменила телефона-0884735958,дано да помогна

P.Mihailov

Мнение от P.Mihailov » 10 май 2017 22:58

Здравейте! И аз ще препоръчам Димитрина Пеева. Жена ми я проучи и ме прати при нея, защото е ученичка на Мадлен Алгафари и прецени, че ще е качествен специалист. И беше права. Препоръчвам я горещо на всички! Тя ми помогна да се изляза от блатото! След време разбрах, че наши семейни приятели също са я посещавали. И те са страшно доволни.

INNNA

Мнение от INNNA » 03 юни 2017 19:10

И аз горещо препоръчвам Димитрина Пеева. Единствения психотерапевт във Враца, които не "лекува" симптомите, а първопричината за дадено заболяване. Изключителен професионалист и страхотен човек.

КалинаЖорова

Мнение от КалинаЖорова » 08 юни 2017 17:55

Много време търсих психолог за момченцето си, което трудно общуваше. Направихме две срещи с психоложки от Враца, но не се получи. Никаква връзка не осъществиха. Накрая попаднах случайно на този фейсбук- https://www.facebook.com/vratsa.psiholo ... .slavkova/. Психоложката е Виолина Славкова и е много мила-това беше първото ми впечатление и наистина успя даже да си поговори с детето, което повярвайте беше голям напредък.

Nevyana123

Мнение от Nevyana123 » 08 юни 2017 18:08

Препоръчвам ви Виолина Славкова, телефонът й (ако още е същият) е 0884735958. Виждам,че и на други хора помага много и на мен също помогна, ако успеете да си запишете час при нея,няма да съжалявате.

Илиана_ДД

Мнение от Илиана_ДД » 11 юли 2017 18:10

Пиша,за да дам мнение, тъй като взех от тук координатите на г-жа Славкова и бях при нея на две консултации. Много добър специалист е и човек, не те подхлъзва и не ти препоръчва десетки консултации, за да ти вземе парите (20лв. е посещението) Говорих много, а това не е типично за мен,но не ме прекъсна, когато свърши времето, не ме упрекна за нищо, което й разказах, нямаше и капка укор в погледа й, а повярвайте виждала съм го в много хора. :cry: :cry: :cry: :cry: Съжалявам, че толкова време ми отне да се престраша и да отида при специалист, другата седмица пак ще отида, защото просто все едно разтоварвам голям товар!

Отговори

Върни се в “Търся лекар”