ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
"Общуването" с природата ни прави по-щастливи
Често дори идеята за нещо стресиращо може да причини повече на...
Развива всички мускули на тялото

Добър хомеопат в София

Болници, клиники, лекари - вашите мнения и съвети

Модератори: админ, консултанти, Приятели

fred

Добър хомеопат в София

Мнение от fred » 18 дек 2009 12:23

можете ли да ми препоръчате добър хомеопат в софия (ако знаете в кварталите близки до Подуене)? повечето са го ударили на пара само а такива хора могат само да ти навредят отколкото да ти помогнат.

mammaD

Re: Добър хомеопат в София

Мнение от mammaD » 18 дек 2009 20:48

От личен опит мога да ти препоръчам Д-р Мариян Иванов и Д-р Томова - МЦ "Фитолек" - изключителни специалисти в областта на хомеопатията и фитотерапията. Имат богат опит и задълбочени познания в тази област. Трябва да се запише предварително час за преглед по телефона, защото имат много пациенти.

fred

Мнение от fred » 27 апр 2010 17:18

Проблемите са ми че ми е слаб имунитета и това се проявява главно като кожни заболявания - от 1 година се боря с едни молуски на ръката и обезкосмено кръгче на брадата (тези проблми дойдоха след продължително боледуване и силен стрес). Докторката вече започна да ми дава хомеопатични лекарства и има доста голям ефект! Но ми се иска да отида при специалист. От вече доста време не съм боледувал и съм добре закрепнал но тези проблеми не са изчезнали още. Има ли такива хомеопати които са специализирали в дерматология и могат да ми помогнат?

mammaD

Мнение от mammaD » 12 май 2010 17:27

Хомеопатията стимулира организма да отключи огромния лечебен потенциал, който притежава, за да се справи със съответния здравословен проблем. Тя лекува почти всички заболявания, самостоятелно или в комбинация с други методи на лечение. Опитният лекар-хомеопат знае кога да използва само хомеопатични лекарства и кога да прибави конвенционални такива или да прибегне и до други алтернативни методи на лечение като фитотерапия, нутритерапия и други. С риск да се повторя, предлагам линк за повече информация: http://www.phytolek.com/showpage.php?PageID=15

Manzanita

Мнение от Manzanita » 23 ное 2015 14:37

За повдигане на имунитета след операция ходих при д-р Даниела Карабелова. Работи с пчелни продукти в комбинация с хомеопатичните на Боарон и не само, като цяло останах доволна. Просто ми направи добро впечатление с отношението си, после ми звънна по телефона за да ме попита как съм, знаете че обратна връзка има рядко и това ме впечатли. Освеб това цените и са абсолютно приемливи.

Дамян098

Мнение от Дамян098 » 15 яну 2018 16:22

Посетих д-р Сугарев MOD EDIT. Много съм доволен. Миналата година започна да ми се надува корема. Имах газове, в червата ми все едно имаше революция! После се появиха киселини и повръщане. Извинявайте че пиша за моите гадости, но го правя, за да помогна на закъсали като мен. Може би минах през всички професори и всякакви изследвания - на кръвта, гътах маркучи, вкарваха ми маркучи, нищо лошо не намираха... Лекарства така и не помагаха. Накрая ми казаха ХОМЕОПАТИЯ. За 1седмица се успокоих, след седмица изчезнаха киселините и гаденето, след 2седмици изчезна и борбата в червата. Благодаря на д-р Сугарев!

Forum admin

Мнение от Forum admin » 15 яну 2018 17:04

Г-н Владимир Сугарев, моля спазвайте правилата на форума!
Да се само рекламирате по такъв елементарен начин е наистина проява на безсилие.
Спрете с тази практика, защото не е етично!
На всеки от Вашите потребителски профили ще бъде наложено административно действие - БАН.
Успешен бизнес някъде другаде!
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

paradise779

Мнение от paradise779 » 04 фев 2018 16:31

Относно коментара на Admina, може и да сте прави, но аз съм го посещавала лично по повод неясно заболяване, което се проявяваше с повишена температура и сърцебиене. Никакви лекарства не ми помагаха. Лежах в няколко болници - нищо! Започнаха припадъци и се подложих на скенер и ядрено-магнитен резонанс. Една колежка ми разказа за лекар хомеопат, който помогнал на нея и на неин близък. Поставял точна диагноза и провеждал правилно лечение. Реших да го потърся и така попаднах при д-р Владимир Сугарев в MOD EDIT. Докторът внимателно ме прегледа, запозна се с предишните ми изследвания и в един момент ме попита дали не съм ходила някъде на разходка.
Разказах му за поход в Троянски балкан, той размисли и рече: "Това ми прилича на ухапване от кърлеж". Направи ми допълнителни изследвания и ми предписа лекарства, които пих два месеца. Постепенно изчезна температурата,изчезна сърцебиенето, а след три месеца спряха и припадъците.
Последва и хомеопатично лечение и на разбитите ми нерви. Сега всички познати при нужда се лекуваме при него. Горещо го препоръчвам на всички!

Forum admin

Мнение от Forum admin » 04 фев 2018 17:24

paradise779 написа:
04 фев 2018 16:31
Относно коментара на Admina, може и да сте прави...
Здравейте и добре дошла в нашия форум!

Правилата на форума са ясни и точни. Има много добри, кадърни, сърцати и изключителни специалисти по хуманна и алтернативна медицина в България, а и не само.
Обикновено графиците им са пълни, без дори и грам да се саморекламират или пък да използват близки и познати за да ги рекламират по форуми на здравни сайтове, защото за тях препоръките са от уста на уста или от един специалист за друг специалист. Всичко останало е чиста форма на бизнес. Особено както той се представя с различни профили тук.

Не се съмнявам в това, че г-н Сугарев има своите лечебни практики и познания по алтернативна медицина, но моля Ви, спазвайте правилата на форума!

И понеже и вашето мнение ми изглежда като типично рекламно, моля да разясните какви изследвания направихте, какво показа резултата? С какво Ви лекува - хомеопатия или...?
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

paradise779

Мнение от paradise779 » 04 мар 2018 15:42

Здравейте, не мисля, че с нещо съм нарушила правилата на форума с това, че споделям публично личното си преживяване!!!
Също така не мисля, че съм длъжна да давам каквито и да били обяснения, но за да не Ви изглежда и моето мнение "чисто рекламно", ще разясня!

Първоначално се извършиха допълнителни изследвания, никой не се беше сетил да ме изследва за борелия (тя имаше специфични антитела). Така д-р Сугарев откри и уточни заболяването.
Излекувана бях с хомеопатия:
-за температурата и трескавостта: Аконит и Чинарубра
-за сърцебиенето: Глоноинум и Хепар сулфур
-за нервните усещания: Амбра и Игнация
-за бавното и постепенно възстановяване: Арсеникум йодатум

Надявам се, да съм била изчерпателна и да сте получили исканата информация.
Лек ден и усмихнат ден :)

ivanka_petricheva

Мнение от ivanka_petricheva » 23 апр 2018 08:48

Понеже Администраторът на сайта държи да не е като реклама, ето моята история.
От години имах сенна хрема. Започне ли да цъфти в София, аз отивах 2 седмици отпуск в Боровец, заради цъфтежа на тополите отивах в едно родопско село за 2 седмици.
Д-р Сугарев ми предписа Поленс; Поумон Хистамин; Апис и Риналержи през април, май и юни.
Така миналата година и тази година сенната хрема беше победена!

Отговори

Върни се в “Търся лекар”