ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Скокът на грипния вирус ще респектира всеки атлет
При тях подборът на храната е особено важен
Ще отпадне ли нуждата от инжекционно лечение
Доказано: съставка в него действа

клиника "Полимед"

Болници, клиники, лекари - вашите мнения и съвети

Модератори: админ, консултанти, Приятели

MIKOVA
Контакти:

клиника "Полимед"

Мнение от MIKOVA » 02 юни 2009 00:17

Дано не ви се налага да стигате до там,не дай си боже ако е спешно.Баща ми се почуствал зле на село и трябваше да го докараме спешно вечерта.В София по това време-нито личен лекар нито дежурен в Декацето на разположение."Полимед" ни е клиниката за спешни случаи след 19:30 .При моето обаждане сестрата каза "направо тук го докарайте човека".Помолих все пак да предупреди лекаря че пътуваме от провинцията,дали все пак да не дойте лекар за домашно посещение и да запише ппоне името на баща ми-"не ,няма нужда".След като пристигнахме-се оказа че доктора е излязъл на адрес спешно,до половин час щял да се върне.Баща ми нямаше да издържи толкова.Обадих се директно в линейката и попитах не им ли е предадено ,че водим болен отдалече,обезводнен.Казаха-не може нищо да се направи,да чакаме в клиниката.Охраната каза,че не можел да записва адреси-на молбата ми да оставим адрес и веднага като свърши с пациента си,да тръгне към нашия адрес.Тръгнахме си.Ако баща ми се влоши/повръщаното по пътя можеше да се изследва на място в лабораторията в клиниката или поне да се види от мед.лице?/искрено поставям под въпрос политиката,организацията,обещанията,рекламата,и дадената хипократова клетва на тези медици и екипа на "Полимед".Ще търсим правата си!!!

Dr.Atanassov

Re: клиника "Полимед"

Мнение от Dr.Atanassov » 19 юни 2009 21:52

Когато ви се наложи СПЕШНО да решавате такъв проблем, водете близките си в Пирогов. Може да не е лъскава блоница, но ще ви свършат работа.
Доц. Теодор Атанасов, ДМ, FACS
Болница "Софиямед"
http://www.teodoratanassov.com

Nataliya Yaneva

Мнение от Nataliya Yaneva » 23 дек 2015 10:35

Бих искала и аз да изкажа мнението си за клиниката Полимед. Отидах днес за 3-ти път в тази клиника, защото е близо до нас, като си бях запазаила, точен час преди месец. Предишните два пити бях ходила на гинеколог и мамолог там, отново с предварително уговорен час за платен преглед, за съжаление запазените часове се оказаха само проформа. И двата пъти ми се наложи да чакам близо час за да вляза за преглед, докторите си викаха пациентките и на моите въпроси сестрата в 15 кабинет ми отговаряше, че имало ред и трябва да чакам :) Какъв ред, та нали имам записан час, какво по-конкретно от това искат, за да ме карат да чакам час и да вляза за преглед при условие, че аз бързам за работа? Днес картинката отново щеше да се повтори пред кабинета за ехограф (17-ти кабинет), където чинно седяха и чаха пациентки защитнички на доктора, които отново се оказа, че са преди моя час, незнайно как, защото аз имах доста ранен час??? Естествено реших, че трети път няма да чакам и ще отида в дуга частна клиника, която не е до нас, но винаги часовете са означавали нещо и са били спазвани. Смятам да не посещавам Полимед повече, а освен това на сайта им има графа за мнения, на която има публикувани само положителни такива. Аз се опитах да публикувам своя коментар, който не е позитивен и естествено това не стана, защо ли?

Nataliya Yaneva

Мнение от Nataliya Yaneva » 23 дек 2015 14:09

След подадено от мен оплакване до директора на клиника Полимед бях обвинена в лъжа, което категорично не е вярно и е страшно разочароващо. Смятам да не посещавам повече тази клиника, защото тя не била на моята "висота", както ми бе обяснено и аз съм абсолютно съгласна.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 04 яну 2016 17:09

Вероятно и тях ги е напипал "административния синдром"... типичен за много болници.

DDimitrova001

Мнение от DDimitrova001 » 06 яну 2017 14:05

Не ходете в Полимед! На мен лично ми беше за последно днес - стоях 3 часа бременна в деветия месец в тесен коридор сред кашлящи и кихащи лелки, защото изключително компетентната рецепционистка "Ангелова" е забравила да нанесе часът за платен преглед при АГ, който тя лично 'запази' за мен тази седмица.Как така не забрави да ми вземе парите, се питам аз? За мой ужас трябваше да давам и кръв днес. Там отново се сблъсках с любезността на служителките в клинична лаборатория - не ми е за пръв път, но беше най-нагло сега.Застанах пред кабинетчето в тесния коридор където хората не могат да се разминат и зачаках.После се светнах, че е 11 без 10,а те приключват в 11 и се престраших, почуках.Открехнах вратата и казах "Добър ден", а лаборантката ме посрещна с "Ти не виждаш ли,че има бебе тук и трябва да чакаш?!Айде ако обичаш излез!" с тон сякаш аз идвах като неканена гостенка в дома й сред нощ.Аз вече прималяла от глад и жажда, защото стоях от 3 часа в МЦ Полимед, естествено попитах как мога да знам, какво има зад затворената врата.Отговор не получих,но когато след 3 минути ме извикаха с ехидни усмивки ме запитаха какво толкова е станало.Отговорих че не се чувствам особено добре,защото стоя на крак от 3 часа, а през рамото ми наглата лаборантка се развика "Глупости как три часа преди 2 минути ти казах да чакаш?! Защо лъжеш?" с такъв възмутен тон сякаш съм и заявила, че слънцето изгрява от запад.Чудя се как не ме би :| Аз в държавна болница съм влизала и подобно отношение не съм виждала-няма повече да стъпя там.Съветвам хората,които имат някакво себеуважение също да не го правят.

Отговори

Върни се в “Търся лекар”