ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Скокът на грипния вирус ще респектира всеки атлет
При тях подборът на храната е особено важен
Ще отпадне ли нуждата от инжекционно лечение
Доказано: съставка в него действа

Търся добър психолог - психотерапевт

Болници, клиники, лекари - вашите мнения и съвети

Модератори: админ, консултанти, Приятели

д-р Цончев

Re: Търся добър психолог - психотерапевт

Мнение от д-р Цончев » 02 яну 2011 21:13

ilieva81
Моля, пишете на кирилица!!

1313

Мнение от 1313 » 08 яну 2011 12:48

Rumii, радвам се че се чувстваш по-добре. Писах ти на лични съобщения.

Forever

Мнение от Forever » 15 фев 2011 13:27

Аз пък ви препоръчвам специалист по китайска акупресура с отлини резултатиliya1nikolova@abv.bg

ferina

Мнение от ferina » 11 сеп 2011 18:25

0889 919 535 - психолог и психотерапевт Киякова - работи в Младост 1 - София

mari_mikova

Мнение от mari_mikova » 12 мар 2013 15:59

Виждам, че във този форум става въпрoс и за млади хора, има един психолог който ми помогна лично на мен....мисля че, му викат психолога на младите Атанас Махлелиев се казва....хубавото при неговите методи е, че се чувстваш спокоен и предразположен при всеки сеанс, а не както често се случва да си стресиран когато стане дума за някаква диагноза от т.н "специалисти", мисля, че сайта му беше http://www.mahleliev.com...дано да ви е от полза 4ао 4аооо:)

maluna

Мнение от maluna » 02 юли 2013 00:48

И аз да добавя. Преди няколко месеца посетих психолог, който съвсем адекватно ми обясни от къде идват всички странности и насмешки към терапевтите, на които сме си свикнали в интерес на истината. Сравнително бързо се видяхме от позвъняване до среща(5-6 дни). Имах проблем със сина ми, та всички ни беше притеснено. Човекът работи под конец, не те размотава и ти дава пространство - не те "ремонтира". Единственото, което не ме грабна е, че не вдига винаги, но... До сега съм била при двама други, единият от които замина за чужбина. Препоръчвам. Мартин Колев 087-910-01-88

emi8309

Мнение от emi8309 » 09 юли 2015 09:32

Mili hora az ot dve godini piq hapcheta zashtoto ot nishtoto pochna da mi stava losho i da imam sarcebiene piq Deanaksit i Bizogama do sega dobre obache ot meaec vreme sprq da mi stava losho i zapochnah da mislq za samoubistvo sqkash edna chas vmen me kara da go napravq a druga cjas v men e strah ot tezi !isli i me spira neiska da go pravq imam prekrasno semeistvo mje da se kaje che nqmqm oplakvaniq ot jivota mi ot kade mi doideha takiva misli kajete kakvo da napravq koi doktor da potarsq

Mikita

Мнение от Mikita » 12 юли 2015 15:12

Здравей Emi,преди 2 години почина майка ми,гледах я почти цяла година как гасне...пред очите ми.Диагнозата беше рак на гърдата!С нея бяхме толкова близки,че не можех да приема,факта че я няма вече.Малко след това съпругът ми катастрофира и се започна ходене по мъките.От стреса,който ми се стовари на главата развих страхова невроза и вече не можех да ходя на работа,а още по-малко да се покажа сама навън.Всеки един мой опит завършваше със сърцебиене,треперене...изпотявах се и ме обвземаше паника,чувствах че заминавам.Валидола и валериана не помагаха вече.Отидох при джипито и тя ми препоръча да се консултирам с психолог.Почнах да ровя в интернет за мнения на добри психолози-психотерапевти...но все не намирах,нещо което да съвпада с моето състояние.Идеята от съпруга ми да посетя психиатър ме окуражи за момента.Така попаднах на Д-р Мерджанова във Варна.След няколко месеца лечение с антидепресанти,не само че не станах по-добре,ами започнах да мисля как да се отърва от себе си.Това е кратката версия,това че не намираме смисъл от жалкото си съществуване,понякога и най-здравият разум,може да роди мисли за самоубийство.И когато се бях отчаяла напълно,класната на дъщеря ми дойде у дома да пием чай.Жената познаваше моето положение,бяхме съседи и ме посъветва да се обадя на Теодора Георгиева-психотерапевт също от Варна.Записах час и се надявах да помогне.Споделям ти за да не се отчайваш,а да пробваш всичко и да вярваш в себе си,както направи това момиче за мен.От два месеца вече посещавам неините сеанси и се чувствам сравнително по-добре.Вече мога да излизам сама,без да ме придружава дъщеря ми.Сърцебиенето спря,и не се потя толкова много.Не пия никакви лекарства и посещавам Теодора два пъти седмично.Тя е завършила НЛП и е малко по-различна от другите.Прочети малко повече за НЛП в интернет,мисля че щом на мен ми помогна,ще помогне и на теб.Кабинета на Теодора Георгиева е във Варна,обаче и не знам това дали е проблем за теб.И така,бавно ...малко по малко започнаха да се нареждат нещата при мен.От другия месец започвам работа,чувствам се по-уверена в себе си.Никога не е късно да вземеш живота в ръцете си и да му се радваш всеки божи ден.Успех Emi !!!П.П телефона на Теодора е 0878 279 585

darart

Мнение от darart » 13 юли 2015 12:07

Здравейте, понеже не съм сигурна за какъв специалист съм,ще Ви запозная на кратко с моят проблем.Имам бебе на 5 месеца,от 4 месеца не си говорим с майка,тя не иска да ме чуе и види,обижда ме с неприлични епитети и се е отрекла от мен.Имам и проблем с таткото на детето ми.Всичко изживявам много тежко и за огромно съжаление,детето става свидетел ма всико.Гледам детето съвсем сама,сънят ми за денонощие е много оскъден и мисля че това също допринася за изострената ми нервност.Изпадам в истерии по време на скандалите със съпруга ми,а когато майка ми ме нарани,изпадам в депресии.Загубила съм отдавна желание да излизам дори навън,да се срещам с приятели и да общувам с някого.Всичко минава за известно време,след като се наплача и се унищожа за няколко дни с гадни мисли и самообвинения.Имам нужда от помощ.
Опитах се да се свържа на две,три места с психолог,но юли месец повечето почиват, или още по телефона усещам незаинтересованост.
Поздрави!

Doris79

Мнение от Doris79 » 15 юли 2015 12:42

Здравей "darat" моя проблем беше подобен препоръчаха ми НЛП терапия и се почувствах много добре, не знам дали ще съм ти от полза аз съм от Варна, ако проявиш интерес ще ти изпратя на лични координати на терапевта ми.

Verjiniq Jderova

Мнение от Verjiniq Jderova » 28 юли 2015 20:11

Аз доста разпитвах и накрая чрез познати ме изпратиха при Калина Кайдъмова. Прекрасен професионалист и човек. Пазя телефон 0884 451115. Горещо препоръчвам.

Надя6667

Мнение от Надя6667 » 01 авг 2015 21:56

Здравейте къде е работното място на Калина Кайдъмова ????

миро83030709

Мнение от миро83030709 » 13 авг 2015 20:51

Аз не искам да давам съвети,да ви насочвам към статии и други отвлечени неща.
Аз съм посещавал Мариана Александрова и съм много доволен от нея-даде ми адекватна помощ и страхотни съвети.Който иска-нека се свърже с мен,да му дам по-конкретна информация!

troev

Мнение от troev » 18 авг 2015 10:33

Здравейте,

Бих искал да споделя с вас една статия, в която описах важни открития в съвременната психология.
Смятам, че може да ви е полезна при избора на специалист:
http://www.danieltroev.com/2015/08/3.html

Поздрави,
Даниел
Полезни и практични статии за справяне с проблеми и личностно развитие може да прочетете на http://www.danieltroev.com/

darart

Мнение от darart » 04 ное 2015 20:29

Doris79 написа:Здравей "darat" моя проблем беше подобен препоръчаха ми НЛП терапия и се почувствах много добре, не знам дали ще съм ти от полза аз съм от Варна, ако проявиш интерес ще ти изпратя на лични координати на терапевта ми.

От София съм,но ще потърся информация и такъв специалист тук.Много благодаря :)

Отговори

Върни се в “Търся лекар”