ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Какви видове има и как се лекуват?
Нивата на гонадотропните хормони, пролактина и естрогените мог...
Търсят се начини за по-ранното диагностициране

д-р Антон Тодоров!

Болници, клиники, лекари - вашите мнения и съвети

Модератори: админ, консултанти, Приятели

Sleart

д-р Антон Тодоров!

Мнение от Sleart » 23 юни 2010 23:05

Здравейте,някой чувал ли е за д-р Антон Тодоров от Пловдив,били ли сте при него,имате ли мнения :)!Той е специалист Колопроктолог!Бих искал да отида за второ мнение за моите гъзови проблеми!Няма да посочвам сайта му за да не правя реклама!Моля ви дайте мненията си!

vesna

Re: д-р Антон Тодоров!

Мнение от vesna » 26 юни 2010 15:55

Д-р Антон Тодоров лекуваше майка ми и сме много доволни,мога да ти дам повече информация но не тук ,за да не звучи като реклама.Пиши ми на vesna73@abv.bg

borgan

Мнение от borgan » 24 ное 2010 00:05

Здравейте, видях че има отворена тема за др.Антон Тодоров.Искам специално да благодаря на него,че ме върна към нормалния ми ритъм на живот и се отнесе професионално и оговорно към проблемите ми.От около 6 месеца имах около 3-4 изхождания на ден с примеси на кръв.Не отивах на лекар от страх.Споделих с жена ми и тя настоя да се консултираме с добър колопроктолог.Др.Тодоров ни го посочиха от няколко места ,като един от най-кадърните в Пловдив.Отидохме на преглед,насрочихме час за сигмоидоскопия на която отидох със смесени чувства.Уверявам ви,страха е бил напразен,нямаше болка а само добро отношение;Това което ме впечатли беше че на един монитор,ако желаеш можеш да виждаш цялото изследване-нарича се видеосигмоидоскопия.Диагнозата ми се оказа Хроничен улцерозен колит и Др.Тодоров ме насочи към гастроентеролог.Сега се лекувам,на специален режим на хранене съм и се чувствам много по-добре.Моя съвет е никога не отлагайте ако имате здравословни проблеми и дано да ви лекуват добри лекари като тези на който попаднах аз.Успех

terminator_71

Мнение от terminator_71 » 04 фев 2012 17:52

здравейте!случайно открих тази тема,и много се радвам,че мога да споделя и моето мнение.преди месец ми се появи анална фисура,ужасни болки....само който е имал такова нещо знае за какво става въпрос.започнах да търся в нета и се реших да отида при един специалист в стара загора(няма да казвам името му, но сигурно сте разбрали)след прегледа и 40лв ми каза че триабва да се оперирам веднага....и ми каза цената-500лв без осигуровки,и 250лв със осигуровки.казах му че имам спешна работа във чужбина и ако може да ми даде някакво лекарство заради ужасните болки,той каза добре и ми даде един мехлем направен по негова рецепта.след една седмица болките станаха нетърпими(мехлема не ми помогна)и реших да потърся помощ от д-р тодоров тук нещата бяха много по различни,отнесе се много професионално и не спомена за операция каза че трябва да опитам лекарствата които ще ми даде и ако до 20 дни няма подобрение,ще мислим какво да правим....още на следващия ден имах значително подобрение!!!след седмица нямах никаква болка.за мен този човек наистина обича работата си и е абсолютен професионалист.

Anakan

Мнение от Anakan » 25 фев 2016 17:50

Само хубави неща мога да кажа за д-р Тодоров.Оперирана съм от фистула,никакви болки не съм имала,само добро отношение.Притесненията бяха неоснователни.За първи път срещам доктор ,който предразполага пациентите ,да се чувстват спокойни,без притеснения за нищо.Не отлагайте ,ако имате проблеми,отивайте на лекар.

Sabeff

Мнение от Sabeff » 08 фев 2018 22:13

От Варна съм, правиха ми операция от хемороиди (не препоръчвам на никой, ако може да се мине с лигиране), 3 месеца след това страдам от болки, които усещам, че се засилват. Докторът ми каза, че не вижда проблем при прегледа. Свързах се с др. Антон Тодоров по имейл и му обясних всичко, на следващия ден не само получих отговор какъв може да е проблемът, но и ми препоръча какво лекарство да пробвам. Направи ми голямо впечатление, че ми обърна внимание и смятам утре да му звънна и даже да си запиша час. Ще гледам да ви държа в течение...

Отговори

Върни се в “Търся лекар”